onas-background

Witamy na stronie internetowej sklepu OLIVER.
Jesteśmy nowym na rynku, stacjonarnym sklepem ze zdrową żywnością oraz wyselekcjonowaną żywnością konwencjonalną.

Jako producenci kiszonek, postanowiliśmy otworzyć sklep firmowy naszych wyrobów, aż tu…

gdy na świat przyszedł nasz syn, temat zdrowej żywności stał się nam szczególnie bliski. Kiedy nadszedł czas rozszerzenia diety maluszka zaczęliśmy mocno zastanawiać się co podać do jedzenia naszemu dziecku. Okazało się, że znalezienie odpowiednich produktów jest wielce czasochłonne i niekoniecznie osiągalne w jednym sklepie.

Dlatego też powstał Sklep EKOLIVER , gdzie staramy się zaoferować naszym klientom jak największą różnorodność produktów w przystępnych cenach.  Dziś, nauczeni doświadczeniem, pragniemy rozpowszechnić ideę zdrowego żywienia. Jesteśmy otwarci na potrzeby i wymagania naszych klientów, którzy poszukują produktów wolnych od konserwantów, antybiotyków, hormonów i chemicznych zanieczyszczeń.

W  swojej ofercie posiadamy pełnowartościowe produkty żywności ekologicznej dla dzieci i dorosłych oraz osób ze specjalnym programem żywieniowym (bezglutenowców, bezlaktozowców i diabetyków)

Nasza rodzina od pokoleń zajmuje się przetwórstwem warzywnym, a w szczególności produkcją kiszonek, dlatego też posiadamy w swojej ofercie wyroby własne w postaci kapusty kiszonej i ogórków kwaszonych.


anmar_logo

Oferujemy również wyselekcjonowaną żywność konwencjonalną tylko od sprawdzonych dostawców.

Wszystkie nasze produkty znajdą Państwo w naszym sklepie stacjonarnym

Warszawa-Rembertów al. Chruściela 17

oraz

na EKO_OLIVER (aukcje allegro), w przyszłości planujemy również uruchomić sklep internetowy